Opona letnia Continental UltraContact 205/55 R16 91V
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental UltraContact 205/55 R16 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental UltraContact 205/55 R16 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Padangos UltraContact 91 V B A B 69dB 3123580000 | 413 zł |
Opona Continental 205/55R16 UltraContact 91V FR - opony letnie 312358 | 399 zł |
Continental UltraContact ( 205/55 R16 91V EVc ) 03123580000 | 433 zł |
Continental UltraContact (205/55 R16 91V) 03123580000 | 443 zł |
Continental UltraContact ( 205/55 R16 91V EVc ) | 439 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental UltraContact 205/55 R16 91V
Ceny na Continental UltraContact 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 205/55 R16 91H | od 404 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 91V | od 399 zł | 5 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 91W | od 425 zł | 5 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 94V | od 509 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 205/55 R16 94W | od 577 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →