Opona letnia Continental ContiCrossContact LX2 225/70 R15 100T
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX2 225/70 R15 100T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX2 225/70 R15 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiCrossContact LX 2 (225/70 R15 100T) 15492400000 | 503 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 225/70 R15 100T EVc ) | 494 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 225/70 R15 100T EVc ) 15492400000 | 487 zł |
Wideo recenzje
Polecamy