Opona letnia Continental ContiCrossContact LX2 215/65 R16 98H
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX2 215/65 R16 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX2 215/65 R16 98H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 215/65R16 ContiCrossContact LX 2 98H M+S - opony terenow | 559 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 (215/65 R16 98H) 03544290000 | 542 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/65 R16 98H EVc ) | 615 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/65 R16 98H EVc ) 03544290000 | 608 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 (215/65 R16 98H) 15491350000 | 686 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/65 R16 98H ) | 692 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 215/65 R16 98H ) 15491350000 | 684 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →