Opona letnia Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T 245/60 R18 105 H 245/60 R18 105 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact LX Sport (245/60 R18 105T) 15500960000 | 819 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 245/60 R18 105T EVc ) 15500960000 | 866 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 245/60 R18 105T EVc ) | 876 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T
Ceny na Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H | od 750 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T | od 819 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →