Opona całoroczna Continental AllSeasonContact 2 215/60 R17 96H
Wideo 14Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Continental AllSeasonContact 2 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H 215/60 R17 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental AllSeasonContact 2 215/60 R17 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental AllSeasonContact 2 (215/60 R17 96H) 03553240000 | 631 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 215/60 R17 96H EVc ) | 683 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 215/60 R17 96H EVc ) 03553240000 | 675 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental AllSeasonContact 2 215/60 R17 96H
Ceny na Continental AllSeasonContact 2 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 215/60 R17 96H | od 631 zł | 3 oferty | ||
Continental AllSeasonContact 2 215/60 R17 100V | od 660 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →