Opona całoroczna Continental AllSeasonContact 2 215/55 R17 98W
Wideo 14Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Continental AllSeasonContact 2 215/55 R17 98W 215/55 R17 94 V 215/55 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental AllSeasonContact 2 215/55 R17 98W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental AllSeasonContact 2 (215/55 R17 98W) 03552990000 | 744 zł |
Continental AllSeasonContact 2 ( 215/55 R17 98W XL EVc ) | 752 zł |
Opony całoroczne 215/55R17 98W AllSeasonContact 2 Continental 2023 | 662 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental AllSeasonContact 2 215/55 R17 98W
Ceny na Continental AllSeasonContact 2 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 215/55 R17 94V | od 615 zł | 4 oferty | ||
Continental AllSeasonContact 2 215/55 R17 98W | od 662 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →