Czajnik elektryczny Concept RK4900 1630 W 1.2 l stal nierdzewna
Concept RK4900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept RK4900 1630 W 1.2 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONCEPT Hausgeräte rk4900 szklany czajnik elektryczny 12 l 1630 W stal szl | 105 zł |
Czajnik CONCEPT RK-4900 | 105 zł |
Czajnik Concept RK4900 Srebrny | 108 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →