Zaparzacz Clatronic TK 3715 720 W 1 l czarny (263889)
Zdjęcia 3 |
Clatronic TK 3715 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Kup Clatronic TK 3715 720 W 1 l czarny
Wszystkie ceny 6 →Zaparzacz do herbaty CLATRONIC TK 3715 (1000 ml) | 201 zł |
Zaparzacz do herbaty CLATRONIC TK 3715 (1000 ml) | 201 zł |
Zaparzacz do herbaty CLATRONIC TK 3715 (1000 ml) | 160 zł |
Clatronic ZAPARZACZ DO HERBATY CLATRONIC TK 3715 | 168 zł |
Clatronic TK 3715 zaparzacz do herbaty, 1 l 121611 | 209 zł |
Czajnik elektryczny CLATRONIC TK 3715 | 125 zł |
Lekki czajniczek podróżny
Niemiecka firma rodzinna Clatronic International GmBH produkuje elektroniczne urządzenia gospodarstwa domowego od ponad 35 lat. Obecnie w bogatej ofercie producenta znajduje się ponad 300 nazw innowacyjnych produktów, w tym wiele sprzętów kuchennych. Czajnik Clatronic TK 3715 wyróżnia się na tle swoich „kolegów z klasy” nietypowym kształtem przysadzistego szklanego naczynia z zakręconym dziobkiem. Kompaktowy kształt i pojemność 1 litra, w połączeniu z niską mocą ukrytej grzałki 720 W i niewielką wagą około 1,1 kg, charakteryzują ten mały model jako czajnik podróżny, który możesz zabrać w podróż. Dzięki temu, że dzbanek wykonany jest bez kabla i montowany jest na podstawce stykowej połączonej przewodem z gniazdkiem elektrycznym, naczynie można bez problemu myć pod bieżącą wodą. Stacja bazowa posiada miejsce do zwijania i przechowywania przewodu zasilającego. Po zainstalowaniu na wystającym styku podstawy, czajnik można obracać o 360°, ustawiając go rączką w dowolnym kierunku.
Dwuetapowa technologia automatycznego parzenia
Herbatę zaparza się za pomocą perkolatora ze stali nierdzewnej, który jest sitkiem filtracyjnym w postaci miseczki z otworami połączonymi drążonym prętem ze stojakiem. Wypełnia się go suchymi liśćmi herbaty, umieszczanymi bezpośrednio na dnie kolby, a górną część naczynia zamyka zdejmowaną pokrywkę. Na bocznej powierzchni podstawy czajnika znajduje się przycisk zasilania oraz lampka kontrolna wskaźnika grzania. Parzenie w czajniku odbywa się automatycznie w 2 etapach: na końcu pierwszego urządzenie zatrzymuje się, a następnie tzw. tryb tryskający, gdy gorąca woda unosi się przez kanał kosza z dna dzbanka do sitka. Ta procedura pozwala sprawić, że herbata będzie bardziej aromatyczna i smaczniejsza. Po zakończeniu parzenia należy ręcznie wyłączyć urządzenie. Model posiada wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem i pracą bez wody.