Okap Ciarko Su Light 90 BK czarny (CDS9001C)
Zdjęcia 6 |
Ciarko Su Light 90 BK czarny czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ciarko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ciarko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ciarko Su Light 90 BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy CIARKO DESIGN SU LIGHT 90x60 black | 750 m3/h (CDS9001C) IND | 5 990 zł |
Okap sufitowy CIARKO Design Su Light 90 Czarny CDS9001C + SMEG Czajnik KLF | 5 990 zł |
Okap sufitowy CIARKO Su Light 90 Czarny + prezent Oczyszczacz powietrza VP | 5 990 zł |
Okap sufitowy CIARKO Design Su Light 90 Czarny CDS9001C + SMEG Czajnik KLF | 5 990 zł |
Modyfikacje Ciarko Su Light 90 BK
Ceny na Ciarko Su Light 90 BK |
---|---|---|---|---|
Ciarko Su Light 90 BK czarny | od 5 990 zł | 4 oferty | ||
Ciarko Su Light 90 IX stal nierdzewna | od 5 990 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →