Okap Ciarko Aura 55 WH biały (CDZ5501B)
Zdjęcia 5 |
Ciarko Aura 55 WH biały biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ciarko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ciarko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ciarko Aura 55 WH biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciarko Design Aura White 55 CDZ5501B | 1 989 zł |
Okap Ciarko Design AURA 55 WHITE | 1 990 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap do zabudowy CIARKO DESIGN AURA 55 white | 680 m3/ | 1 990 zł |
Okap szafkowy CIARKO Design Aura 55 Biały CDZ5501B + Kamień do pizzy E9OHP | 1 990 zł |
Okap szafkowy CIARKO Aura 55 Biały + prezent kamień do pizzy E9OHPS1 !!! I | 1 990 zł |
Okap szafkowy CIARKO Design Aura 55 Biały CDZ5501B + Kamień do pizzy E9OHP | 1 990 zł |
Modyfikacje Ciarko Aura 55 WH
Ceny na Ciarko Aura 55 WH |
---|---|---|---|---|
Ciarko Aura 55 WH biały | od 1 989 zł | 7 oferty | ||
Ciarko Aura 55 BK czarny | od 1 791 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →