Okap Ciarko Minimal 7 90 czarny
Ciarko Minimal 7 90 czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ciarko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ciarko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ciarko Minimal 7 90 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Ciarko Design Minimal 7 (90 Wyciąg) | 3 390 zł |
Okap do zabudowy CIARKO DESIGN MINIMAL 7 90 black | 670 m3/h (CDZ907C) IND | 3 390 zł |
Okap szafkowy (wkład) CIARKO Design Minimal 7/90 Czarny CDZ907C + Kamień d | 3 390 zł |
Okap szafkowy CIARKO Minimal 7/90 + prezent Oczyszczacz powietrza IG-GC2EU | 3 390 zł |
Okap Ciarko Design Minimal 7 (90 Pochłaniacz) | 3 449 zł |
Okap szafkowy (wkład) CIARKO Design Minimal 7/90 Czarny CDZ907C + Kamień d | 3 390 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →