Okap Ciarko Tubus GD złoty
Zdjęcia 6 |
Ciarko Tubus GD złoty |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ciarko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ciarko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ciarko Tubus GD złoty
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciarko Design Tubus Gold Steel CDP3801ZS | 3 980 zł |
Okap kominowy Ciarko Design Tubus Gold CDP3801Z | 3 591 zł |
Okap kuchenny przyścienny CIARKO Design Tubus - wyciąg kolor Gold Steel | 3 690 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap przyścienny CIARKO DESIGN TUBUS 38 gold steel | 6 | 3 990 zł |
Okap przyścienny CIARKO Design Tubus Gold Steel CDP3801ZS + Kamień do pizz | 3 990 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Ciarko Tubus GD
Ceny na Ciarko Tubus GD |
---|---|---|---|---|
Ciarko Tubus WH biały | od 3 389 zł | 7 oferty | ||
Ciarko Tubus RG brązowy | od 3 690 zł | 5 oferty | ||
Ciarko Tubus BK czarny | od 3 051 zł | 8 oferty | ||
Ciarko Tubus IX stal nierdzewna | od 3 390 zł | 6 oferty | ||
Ciarko Tubus GD złoty | od 3 591 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →