Okap Ciarko Aura 74 WH biały (CDZ7401B)
Ciarko Aura 74 WH biały biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ciarko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ciarko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ciarko Aura 74 WH biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciarko Design Aura White 74 CDZ7401B | 2 289 zł |
Ciarko Design Aura White 74 CDZ7401B | 2 247 zł |
Okap wkład Ciarko Design Aura 74 White CDZ7401B | 2 061 zł |
Okap Ciarko Design AURA 74 White | 2 290 zł |
Okap do zabudowy CIARKO DESIGN AURA 74 white | 690 m3/h (CDZ7401B) INDYWID | 2 290 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Ciarko Aura 74 WH
Ceny na Ciarko Aura 74 WH |
---|---|---|---|---|
Ciarko Aura 74 WH biały | od 2 061 zł | 8 oferty | ||
Ciarko Aura 74 BK czarny | od 1 990 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →