Bateria wodociągowa Cersanit Verso S951-404
Cersanit Verso S951-404 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Verso S951-404
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria umywalkowa Komfort Verso chrom połysk S951-404 | 289 zł |
Bateria umywalkowa Cersanit Verso stojąca chrom (S951-404) | 209 zł |
Bateria Umywalkowa Cersanit Verso S951-404 | 218 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →