Bateria wodociągowa Cersanit Verso S951-403
Cersanit Verso S951-403 |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Verso S951-403
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria prysznicowa natynkowa Komfort Verso chrom połysk S951-403 | 249 zł |
Bateria prysznicowa Cersanit Verso chrom (S951-403) | 189 zł |
Bateria Prysznicowa Cersanit Verso S951-403 | 180 zł |
Cersanit Verso Bateria prysznicowa ścienna chrom S951-403 - odbiór osobist | 184 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →