Toster Cecotec Rock'n Toast Fifty-Fifty (03050)
Zdjęcia 8 |
Cecotec Rock'n Toast Fifty-Fifty |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Rock'n Toast Fifty-Fifty
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opiekacz Cecotec Rock’n Toast 3050 | 107 zł |
Cecotec Rock'nToast Fifty Fifty Trójkąty 750W | 99 zł |
Opiekacz Cecotec Rock’N Toast Fifty-Fifty 3050 | 99 zł |
Cecotec Rock'nToast Fifty Fifty Trójkąty 750W | 99 zł |
Cecotec Rock´ntoast Fifty-fifty Sandwich Maker Posrebrzany One Size / EU P | 85 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →