Ekspres do kawy Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca biały (01557)
Zdjęcia 8 |
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca biały biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektrische Kaffeemaschine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bian | 556 zł |
Ekspres CECOTEC Bianca Power Instant - Ccino 20 Touch Biało-srebrny | 700 zł |
Ekspres ciśnieniowy Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch | 874 zł |
Modyfikacje Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca
Ceny na Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca |
---|---|---|---|---|
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca biały | od 556 zł | 4 oferty | ||
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Nera czarny | od 650 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →