Ekspres do kawy Cecotec Power Matic-ccino 7000 Serie Bianca biały
Zdjęcia 8 |
Cecotec Power Matic-ccino 7000 Serie Bianca biały biały czarny |
|
Systemie Custom4you pozwala dostosować ustawienia do kawy
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Power Matic-ccino 7000 Serie Bianca biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres CECOTEC Bianca Power Matic-Ccino 7000 | 1 500 zł |
Ekspres CECOTEC Bianca Power Matic-Ccino 7000 1507 | 1 500 zł |
Modyfikacje Cecotec Power Matic-ccino 7000 Serie Bianca
Ceny na Cecotec Power Matic-ccino 7000 Serie Bianca |
---|---|---|---|---|
Cecotec Power Matic-ccino 7000 Serie Bianca biały | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
Cecotec Power Matic-ccino 7000 Serie Nera czarny | od 1 900 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →