Umywalka Catalano Green Lux Colori 50 500 mm
Zdjęcia 9 |
Catalano Green Lux Colori 50 500 mm750 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Catalano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Catalano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Catalano Green Lux Colori 50 500 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CATALANO 150AGRLXBM UMYWALKA STAWIANA LUB WPUSZCZANA W BLAT 50X38 BIANCO B | 2 185 zł |
Catalano Green Lux Umywalka nablatowa lub wpuszczana w blat 50x38 cm biały | 1 790 zł |
CATALANO 150AGRLXGS UMYWALKA STAWIANA LUB WPUSZCZANA W BLAT 50X38 GRIGIO S | 2 185 zł |
CATALANO 150AGRLXCS UMYWALKA STAWIANA LUB WPUSZCZANA W BLAT 50X38 SZARY MA | 2 185 zł |
CATALANO 150AGRLXNS UMYWALKA STAWIANA LUB WPUSZCZANA W BLAT 50X38 CZARNY M | 2 185 zł |
Catalano Green Lux Umywalka nablatowa lub wpuszczana w blat 50x38 cm czarn | 1 894 zł |
Modyfikacje Catalano Green Lux Colori 50
Ceny na Catalano Green Lux Colori 50 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green Lux Colori 50 500 mm | od 1 790 zł | 6 oferty | ||
Catalano Green Lux Colori 75 750 mm | od 1 113 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →