Zegarek Casio G-Shock GA-2000SKE-8A
Zdjęcia 10 |
Casio G-Shock GA-2000SKE-8A |
|
Podwójna tylna pokrywa. Wzmocnienie karbonowe.
Podwójne podświetlenie: tarcza i tarcza podświetlane są diodą LED, dzięki funkcji opóźnienia, po zwolnieniu przycisku podświetlenie pozostaje włączone jeszcze przez kilka sekund. W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GA-2000SKE-8A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio 3805 GA-2000SKE -8AER | 509 zł |
Casio G-Shock GA-2000SKE-8AER - Mężczyzna - 48 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfr | 779 zł |
Sportowe G-shock Classic GA-2000SKE-8a - zegarek męski | 509 zł |
Zegarek G-SHOCK GA-2000SKE-8AER Carbon Core Guard Black Skeleton - Natychm | 597 zł |
Zegarek G-SHOCK GA-2000SKE-8AER Carbon Core Guard Black Skeleton - Natychm | 597 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GA-2000SKE-8A:
- Funkcje włączania/wyłączania czasu letniego
- Wycisz/wyłącz wyciszenie dźwięku
PolecamyPorównaj w tabeli →