Zegarek Casio A168WA-5AY
Zdjęcia 5 |
Casio A168WA-5AY |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio A168WA-5AY
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO Cyfrowy zegarek kwarcowy dla dorosłych z paskiem ze stali nierdzewne | 155 zł |
Casio Vintage A168WA-5AYES - Kobieta - 36 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/s | 259 zł |
A168WA -5AYES A168WA -5AYES | 259 zł |
Casio Zegarek A168WA-5AYES Srebrny | 260 zł |
Zegarek Casio Vintage A168WA-5AYES Vintage - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 259 zł |
Zegarek Casio Vintage A168WA-5AYES Vintage - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (D | 259 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio A168WA-5AY:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
PolecamyPorównaj w tabeli →