Obiektyw Canon 800mm f/11 RF IS STM
Zdjęcia 6 |
Canon 800mm f/11 RF IS STM |
|
Ultradużego zasięgu „tuba” z kategorii stosunkowo niedrogich teleobiektywów do pełnoklatkowego systemu bezlusterkowca RF firmy Canon. Bez żartów, obiektyw strzela na ogniskowej 800 mm. Jednocześnie jego przysłona pozostaje niezmieniona na f/11. Możesz fotografować teleobiektywem tylko wtedy, gdy rama jest dobrze oświetlona. Struktura optyczna modelu oparta jest na bezprzerwowej dwuwarstwowej optyce dyfrakcyjnej.
Canon RF 800mm f/11 IS STM ma 8-listkową przysłonę. Do ogniskowania wykorzystywany jest silnik krokowy STM, który zapewnia ogniskowanie z odległości 6 m. Model posiada również wbudowany stabilizator o deklarowanej skuteczności do 4 przystanków naświetlania. Obiektyw może być wyposażony w filtry o dużych rozmiarach 95 mm. Średnica własna teleobiektywu przekracza 10 cm, a jego długość sięga około 28 cm, a po złożeniu obiektyw jest o dobrą czwartą mniej. Model dodaje do wagi aparatu około 1260 g. A najciekawsze jest to, że wraz z "pistoletem" dalekiego zasięgu można zastosować telekonwertery 1,4x i 2x, zwiększając tym samym odległość polowania na zdjęcia o odpowiedni mnożnik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon 800mm f/11 RF IS STM
Wszystkie ceny 8 →CANON Objectif RF 800mm f/11 RF 800mm F11 IS STM | 4 469 zł |
Canon RF 800mm F11 IS STM | 4 449 zł |
Canon RF 800 mm f/11 IS STM - zapytaj o lepszą cenę (w magazynie!) - Dosta | 5 029 zł |
Obiektyw Canon RF 800mm F11 IS STM - CASHBACK 550ZŁ | 5 199 zł |
Obiektyw Canon RF 800mm f/11 IS STM - Raty , Darmowa dostawa | 5 199 zł |