Obiektyw Canon 18-55mm f/4.0-5.6 EF-S IS STM (1620C005)
Zdjęcia 11 |
Canon 18-55mm f/4.0-5.6 EF-S IS STM |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Zrozumienie oznaczeń obiektywów firmy CanonPoznaj wszystkie tajniki obiektywu z kombinacji znaków w jego nazwie!
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon 18-55mm f/4.0-5.6 EF-S IS STM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM | 1 060 zł |
Canon 18-55 mm f/4.0-5.6 EF-S IS STM | 1 044 zł |
Canon EF-S 18-55 mm f/4-5.6 IS STM OEM | 560 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →