Karma dla kotów Brit Premium Adult Salmon 800 g
Zdjęcia 5 | od 17 do 32 zł dodaj do listymoje listy |
Brit Premium Adult Salmon 800 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Adult Salmon 800 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Karma Dry Premium Adult z łososiem 0,8 kg | 32 zł |
Brit Brit Premium adult karma sucha dla kota łosoś 800 gBRIT PREMIUM Adult Karma z Łososiem 800g ? Lekkostrawna ? Hipoalergiczna ? Zwiększa odporność ? Wspomaga dobrą kondycję BRIT PREMIUM Adult to kompletna karma z łososiem, przeznaczona dla dorosłych kotów. lekkostrawne mięso przyspiesza metabolizm, pomagając tym zachować prawidłową masę ciała.... Bee.plZłóż skargę | 24 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Adult salmon 800 gPełnoporcjowa karma z łososiem dla dorosłych kotów.Karma na bazie łososia, jest zbilansowana i pełna odżywczego białka pochodzenia zwierzęcego. Wysoki jego udział pozwala na utrzymanie prawidłowej kondycji kota oraz na szybką regenerację po wysiłku fizycznym. Olej z łososia jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za kluczo... więcejwe procesy zachodzące w organizmie.Zioł Fera.plZłóż skargę | 17 zł |
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 126 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 107 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 116 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 65 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, łosoś, wołowina, pstrąg, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wątroba, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 130 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Adult Salmon
Ceny na Brit Premium Adult Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Salmon 300 g | od 10 zł | 5 oferty | ||
Brit Premium Adult Salmon 800 g | od 17 zł | 4 oferty | ||
Brit Premium Adult Salmon 1.5 kg | od 26 zł | 5 oferty | ||
Brit Premium Adult Salmon 8 kg | od 116 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, v sostave: jagnięcina 20%, indyk 15%, premium
od 27 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 28 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: indyk, wieprzowina, warzywa, zioła, zboża, witaminy, składniki mineralne, premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, premium
od 19 zł
sucha karma, 1 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, premium
od 16 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: białko drobiowe, ryż, mięso drobiowe, tłuszcz, lignoceluloza, wysłodki buraczane, premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 24 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, granat, holistyczna
od 23 zł
sucha karma, 0.75 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, białko drobiowe, zboża, gluten, mąka, tłuszcz, spirulina, super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, na stawy, v sostave: dzik, jabłko, holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina 56%, ziemniaki, tłuszcz, jajka, śledzie, marchew, owoce, jagody, holistyczna