Opona letnia Bridgestone Turanza T005 255/50 R19 107Y
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 255/50 R19 107Y 255/50 R19 107 Y 255/50 R19 107 Y Mercedes-Benz |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 255/50 R19 107Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 ( 255/50 R19 107Y XL ) 12981 | 1 080 zł |
Bridgestone Turanza T005 (255/50 R19 107Y) 12981 | 867 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 255/50 R19 107Y XL ) | 1 093 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 255/50 R19 107Y
Ceny na Bridgestone Turanza T005 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 255/50 R19 107Y | od 867 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 255/50 R19 107Y Mercedes-Benz | od 873 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →