Opona letnia Continental ContiPremiumContact 6 255/50 R19 107Y
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiPremiumContact 6 255/50 R19 107Y 255/50 R19 107 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiPremiumContact 6 255/50 R19 107Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental PremiumContact 6 ( 255/50 R19 107Y XL EVc ) 03571050000 | 978 zł |
Continental PremiumContact 6 (255/50 R19 107Y) 03571050000 | 939 zł |
Opona Continental 255/50R19 PremiumContact 6 107Y XL - opony terenowe 3571 | 796 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/50 R19 107Y XL EVc ) | 990 zł |
Opona 4x4 letnia CONTINENTAL ContiPremiumContact 6 255/50 R19 107Y Darmowa | 849 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiPremiumContact 6 255/50 R19 107Y
Ceny na Continental ContiPremiumContact 6 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 255/50 R19 107Y | od 796 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →