Opona letnia Bridgestone Turanza 6 215/55 R16 97W
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza 6 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza 6 215/55 R16 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza 6 (215/55 R16 97W) 22315 | 731 zł |
Opona Bridgestone 215/55R16 TUR6 97W XL - opony letnie 22315 | 664 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 215/55 R16 97W XL Enliten / EV ) 22315 | 727 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 215/55 R16 97W XL Enliten / EV ) | 736 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza 6 215/55 R16 97W
Ceny na Bridgestone Turanza 6 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 215/55 R16 93V | od 662 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza 6 215/55 R16 97W | od 664 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →