Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 275/40 R18 103Y
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 275/40 R18 103Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 275/40 R18 103Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport (275/40 R18 103Y) 22507 | 1 018 zł |
Opona Bridgestone 275/40R18 PSPORT 103Y XL - opony letnie 22507 | 1 014 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/40 ZR18 (103Y) XL EVc ) 22507 | 1 042 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/40 ZR18 (103Y) XL EVc ) | 1 054 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →