Opona letnia Bridgestone Potenza S007 315/35 R20 106Y Run Flat
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S007 315/35 R20 106Y Run Flat 315/35 R20 106 Y 315/35 R20 106 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza S007 315/35 R20 106Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza S007 RFT (315/35 R20 106Y) 6713 | 1 793 zł |
Bridgestone Potenza S007 RFT ( 315/35 ZR20 (106Y) runflat ) 6713 | 1 797 zł |
Bridgestone Potenza S007 RFT ( 315/35 ZR20 (106Y) runflat ) | 1 832 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza S007 315/35 R20 106Y Run Flat
Ceny na Bridgestone Potenza S007 315/35 R20 106Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S007 315/35 R20 106Y | od 1 075 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Potenza S007 315/35 R20 106Y Run Flat | od 1 793 zł | 3 oferty |
Polecamy