Opona letnia Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y
Wideo 7Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza S001 (295/35 R20 101Y) 3511 | 1 378 zł |
Bridgestone Potenza S001 ( 295/35 ZR20 (101Y) ) 3511 | 1 385 zł |
Bridgestone Potenza S001 ( 295/35 ZR20 (101Y) ) | 1 402 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y
Ceny na Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y | od 1 378 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 101Y Run Flat | od 1 267 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 105Y | od 1 345 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Potenza S001 295/35 R20 105Y Aston Martin | od 1 369 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →