Opona zimowa Bridgestone Blizzak W810 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak W810 235/65 R16C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak W810 235/65 R16C 115R
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak W810 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR EVc ) 28224 | 727 zł |
Bridgestone Blizzak W810 (235/65 R16 115/113R) 7623 | 931 zł |
Opona Bridgestone 235/65R16C Blizzak W810 115/113R - opony dostawcze 28224 | 782 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 995 zł |
Bridgestone Blizzak W810 (235/65 R16 115/113R) 28224 | 726 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →