Opona zimowa Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 121R
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 121R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 121R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Agilis Alpin ( 235/65 R16C 121/119R 12PR ) 302468 | 1 163 zł |
Michelin Agilis Alpin (235/65 R16 121/119R) 302468 | 1 063 zł |
Opona Michelin 235/65R16C AGILIS ALPIN 121 R - opony dostawcze 302468 | 1 067 zł |
Michelin Agilis Alpin ( 235/65 R16C 121/119R 12PR ) | 1 176 zł |
Modyfikacje Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 121R
Ceny na Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 115R | od 949 zł | 4 oferty | ||
Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 121R | od 1 063 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →