Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM001 255/55 R20 110H Run Flat
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM001 255/55 R20 110H Run Flat 255/55 R20 110 H RunFlat 255/55 R20 110 H RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM001 255/55 R20 110H Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 001 RFT ( 255/55 R20 110H XL *, runflat ) 9616 | 1 470 zł |
Bridgestone Blizzak LM 001 RFT (255/55 R20 110H) 9616 | 1 219 zł |
Bridgestone Blizzak LM 001 RFT ( 255/55 R20 110H XL *, runflat ) | 1 488 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM001 255/55 R20 110H Run Flat
Ceny na Bridgestone Blizzak LM001 255/55 R20 110H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM001 255/55 R20 110H Run Flat | od 1 219 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM001 255/55 R20 110H Run Flat BMW/Mini | od 1 159 zł | 5 oferty |
Polecamy