Opona zimowa Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S
Zdjęcia 4 |
Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S 205/55 R16 91 S |
|
Wysokiej jakości opony zimowe bez kolców antypoślizgowych, przeznaczone do samochodów osobowych od małych do dużych. W modelu zastosowano asymetryczny wzór bieżnika o zwiększonej powierzchni styku. Stały docisk opony do jezdni pod kołami pojazdu jest ułatwiony dzięki ciasnemu ułożeniu klocków w połączeniu z ich dużym rozmiarem. A tam, gdzie występuje zwiększona powierzchnia styku, występuje również zwiększona siła tarcia podczas dynamicznego przyspieszania lub zwalniania samochodu.
Dodatkowo efekt krawędzi poprawiają liczne ostre krawędzie trójwymiarowych lameli. Część bieżna bieżnika Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S jest wykonana z opatentowanej mieszanki gumowej Active Multicell Compound II o specjalnej mikroporowatej strukturze, która pomaga bieżnikowi usunąć film wodny między skorupą lodową a miejscem kontaktu. W pozostałych punktach programu opona wydłużyła żywotność (o prawie jedną czwartą w porównaniu do poprzedniego modelu VRX) i stała się zauważalnie cichsza (o dobrą jedną trzecią w porównaniu do tego samego modelu).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Kup Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S
Bridgestone Blizzak Ice ( 205/55 R16 91S, Nordic compound ) 13624 | 530 zł |
Bridgestone Blizzak Ice (205/55 R16 91S) 13624 | 472 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 205/55 R16 91S, Nordic compound ) | 540 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S
Ceny na Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S | od 472 zł | 3 oferty |