Зимова шина Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S
Фото 4 |
Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S 205/55 R16 91 S |
|
Якісна зимова гума без шипів протиковзання, націлена на легкові автомобілі від мала до велика. У моделі застосований асиметричний малюнок протектора зі збільшеною площею контактної плями. Сталості притиску автошини до дорожнього полотна під колесами транспортного засобу сприяє щільне розташування блоків укупі з їх великими розмірами. А де збільшена пляма контакту, там і посилена сила тертя при динамічному розгоні або гальмуванні машини.
На додачу кромочний ефект поліпшений за рахунок безлічі гострих граней тривимірних ламелей. Бігова частина протектора Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91s виготовлена з фірмової резиносмеси Active Multicell Compound II з особливою мікропористою структурою, яка допомагає протектору видаляти водяну плівку між кіркою льоду і контактною плямою. За іншими пунктами програми шина наростила експлуатаційний ресурс (майже на чверть в порівнянні з попередньою моделлю VRX) і стала помітно тихіше (на добру третину в розрізі порівняння з тією ж вищезгаданої моделлю).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Купити Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S
Bridgestone Blizzak Ice (205/55 R16 91S) 13624 | 472 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 205/55 R16 91S, Nordic compound ) 13624 | 552 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 205/55 R16 91S, Nordic compound ) | 558 zł |
Модификації Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S
Ціни на Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S | від 472 zł | 3 пропозиції |