Opona zimowa Bridgestone Blizzak DM-V3 235/45 R19 99T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak DM-V3 235/45 R19 99T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak DM-V3 235/45 R19 99T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak DM V3 (235/45 R19 99T) 20266 | 1 016 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 235/45 R19 99T XL EVc, Nordic compound ) 20266 | 1 083 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 235/45 R19 99T XL EVc, Nordic compound ) | 1 096 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →