Sokowirówka Braun Tribute Collection CJ 3000
Zdjęcia 12 |
Braun Tribute Collection CJ 3000 |
|
Zaktualizowana, ulepszona technicznie wersja popularnego modelu wyciskarki do cytrusów znanego producenta sprzętu AGD - niemieckiej firmy Braun. Dzięki naprzemiennemu obrotowi dyszy stożkowej w prawo i w lewo model ten wymaga mniej wysiłku, ale jednocześnie wytwarza więcej świeżego soku. Urządzenie wyposażone jest w specjalną funkcję kontroli miąższu - wystarczy przekręcić regulator na żądaną podziałkę, aby na wylocie uzyskać sok o pożądanej konsystencji miąższu.
Sokowirówkę Braun CJ 3000 Tribute uruchamia się po prostu naciskając owoc na nasadkę i wyłącza po podniesieniu. Dzięki temu producentowi udało się pozbyć zbędnych przycisków na obudowie. Wbudowany plastikowy pojemnik na sok wyposażony jest w prostą skalę, która pomaga regulować poziom napoju, co jest szczególnie wygodne przy robieniu koktajli itp. Wszystkie części sokowirówki można myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Plastik, z którego wykonany jest korpus urządzenia, nie zawiera elementów szkodliwych dla człowieka. Bezpieczeństwo gwarantują dwie funkcje: ochrona przed przegrzaniem i przypadkowym uruchomieniem. Pierwszy wyłącza silnik przy krytycznym wzroście obciążenia, drugi nie pozwala na włączenie urządzenia w stanie niezmontowanym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Tribute Collection CJ 3000
Wszystkie ceny 10 →Sokowirówka elektryczna BRAUN CJ3000 350ml kolor biały BRA8021098773005 | 138 zł |
Wyciskarka do cytrusów BRAUN Tribute CJ2999 | 90 zł |
Braun CJ 3000 AGDM-SOK-BRA-009 | 90 zł |
Wyciskarka do cytrusów Braun CJ 3000 Biała CJ3000WH | 89 zł |
BRAUN CJ3000 | 90 zł |