Sokowirówka Black&Decker BXCJ30E
Zdjęcia 11 |
Black&Decker BXCJ30E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXCJ30E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker Juicer 1L 30w | 112 zł |
Wyciskarka do cytrusów BLACK&DECKER BXCJ30E ES9240070B | 70 zł |
BLACK+DECKER Wyciskarka do cytrusów Black+Decker BXCJ30E (30W) | 94 zł |
Black & Decker Bxcj30e 30w Squeezer Przezroczysty | 83 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →