Golarka elektryczna Braun Series 3 Shave & Style 3000BT
Zdjęcia 5 |
Braun Series 3 Shave & Style 3000BT |
|
W zestawie 5 nasadek do stylizacji, odpinany trymer, pokrowiec, kapsel ochronny.
Golarka Braun Series 3 3000BT stworzona w technologii foliowej, dzięki minimalizuje podrażnienia skóry użytkownika. Brak wbudowanego trymera do pielęgnacji linii brody i wąsów – natomiast jest specjalna, zdejmowana nasadka z zestawem grzebieni, która umożliwia przycinanie włosów na długość od 1 do 7 mm. Folia z trzema sektorami, nóż posiada 2 elementy golące. Głowica robocza jest ruchoma, co pozwala ustawić element roboczy pod optymalnym kątem, zapewniając najlepszą jakość pracy. Golarka przeznaczona jest do golenia na sucho, ale wodoodporna obudowa pozwala na używanie jej nawet pod prysznicem. Akumulator zapewnia pracę przez 50 minut. Pełny cykl ładowania trwa godzinę. Dostępny jest tryb szybkiego 5-minutowego ładowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Series 3 Shave & Style 3000BT
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Series 3 300BT Elektryczna Golarka do Brody Czarny 276371 | 249 zł |
Męska Braun 300BT zielona AGDM-GOL-BRA-269 | 269 zł |
Golarka BRAUN Seria 3 300BT | 300 zł |
Golarka BRAUN Seria 3 300BT 1011002032 | 249 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →