Golarka elektryczna Braun Series 3 3040s
Zdjęcia 9 |
Braun Series 3 3040s |
|
Wielofunkcyjna elektryczna golarka z siateczką z technologią MicroComb, akumulatorem i przystępną ceną. Producent pozycjonuje jako model klasy średniej, który zapewnia wynik w pełni satysfakcjonujący większość użytkowników. Wyposażony w system akumulatorów oparty na zaawansowanej technologii litowo-jonowej. Taki akumulator nie ma efektu pamięci, ładuje się w ciągu zaledwie 1 godziny i jest w stanie zapewnić do 45 minut aktywnej pracy, tj.
7-9 pełnych sesji golenia. Dostępny jest trzypoziomowy wskaźnik ładowania LED. Pływająca głowica goląca tego modelu składa się z trzech głównych elementów – dwóch niezależnie zawieszonych ekranów SensoFoil oraz pośredniego trymera znajdującego się pomiędzy nimi. Taka konstrukcja umożliwia golarce Braun Series 3 3040s dokładne dopasowanie do indywidualnych konturów twarzy użytkownika, zapewniając dokładne, wygodne golenie bez skaleczeń i podrażnień. Wodoodporna obudowa urządzenia umożliwia golenie na mokro przy użyciu żelu lub pianki, a po takim zabiegu możesz wyczyścić głowicę golącą, po prostu spłukując pod strumieniem ciepłej wody. Golarka jest lekka i kompaktowa, dzięki czemu jest wygodnym i niezawodnym towarzyszem podróży służbowych i podróży.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Series 3 3040s
Braun Seria 5s Golarka Męska Czarny/Niebieski 1 Sztuka 3040s | 605 zł |
BRAUN WET AND DRY SERIA GOLAREK 3-340 81695840 | 630 zł |
Golarka elektryczna BRAUN Series 3 3040 Wet & Dry | 543 zł |
- Model 3040s zawiera nasadkę ochronną.
- Model 3045s zawiera futerał ochronny.