Golarka elektryczna Braun Series 5 51-M1000s
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Braun Series 5 51-M1000s |
|
Wodoodporna, akumulatorowa golarka elektryczna z folią, z zaawansowaną technologicznie pływającą głowicą, dwoma niezależnie zawieszonymi elementami tnącymi, wbudowanym trymerem i obsługą technologii szybkiego ładowania. W 2022 roku uznawany za niedrogi produkt ze średniej półki cenowej, jest jednym z najbardziej zrównoważonych modeli rodziny Braun Series 5. Można go używać do golenia na sucho i na mokro.
W zależności od gęstości włosia wbudowana automatyka AutoSense samodzielnie zwiększa lub zmniejsza moc, oszczędzając czas użytkownika i oszczędzając poziom naładowania wbudowanego akumulatora Li-Ion. Maszynka elektryczna Braun Series 5 51-M1000s wyposażona jest w pływającą głowicę golącą, której elementy mogą poruszać się w kilku kierunkach jednocześnie. Razem z systemem MicroComb, który polega na niezależnym zawieszeniu dwóch folii golących SensoFoil i umieszczonego pomiędzy nimi trymera MiddleTrimmer, zapewnia stały kontakt ze skórą i możliwość ustawienia w wybranej pozycji, co jest szczególnie wygodne przy zabiegach na obszarach o skomplikowanym terenie. Głowicę z foliami i trymerem mocuje się do maszynki za pomocą autorskiego systemu szybkiego mocowania Easy Click. Jest bezpiecznie zamocowany podczas golenia i można go łatwo zdjąć po zakończeniu. Głowicę golącą można czyścić na sucho lub płukać pod bieżącą wodą. Akumulator ładuje się w ciągu 1 godziny i zapewnia do 50 minut pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Series 5 51-M1000s
Golarka BRAUN Seria 5 51-M1000S | 299 zł |
Golarka BRAUN Seria 5 51-M1000S S51000M | 299 zł |
Golarka Braun Seria 5 51-M1000S | 345 zł |
Golarka Braun 51-M1000s | 319 zł |
Modyfikacje Braun Series 5 51-M1000s
Ceny na Braun Series 5 51-M1000s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 51-R1000s | od 351 zł | 8 oferty | ||
Braun Series 5 51-B1000s | od 299 zł | 6 oferty | ||
Braun Series 5 51-M1000s | od 299 zł | 6 oferty |