Електробритва Braun Series 1 170s
Фото 4 |
Braun Series 1 170s |
|
Сіткова електрична бритва з живлення від мережі, призначена тільки для сухого гоління. Виробником позиціонується як доступний продукт початкової цінової категорії з базовими функціональними властивостями. Має плаваючу бриючу головку FreeFloat, здатну повторювати контури особи. Це значно полегшує гоління таких непростих місць як підборіддя і шия. Ножовий механізм з бриючої сіткою Smart Foil захоплює волоски, що ростуть в різні боки.
Завдяки конструктивним особливостям сітки і швидкому процесу зрізання щетинок, гоління виходить гладким і швидким. При використанні бритви Braun Series 1 170 практично виключені порізи і зведено до мінімуму можливе подразнення чутливої шкіри. Конструкцією передбачений невеликий висувний тример. З його допомогою можна підрівняти віскі або підправити лінію усов. Очищення бриючої головки можна виконувати промиванням під струменем води (при від'єднаному електричному кабелі). Живлення бритви здійснюється від мережі змінного струму, причому експлуатація можлива в широкому діапазоні напруги від 100 до 240 В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 1 170s
Усі ціни 7 →Braun Seria One 170s golarka sieciowa 4210201037415 | 161 zł |
Braun Shaver Series1 170s-1 Black | 223 zł |
Golarka Braun Series 1 170S | 147 zł |
Golarka elektryczna, Braun, Series 1 170s-1, czarna | 185 zł |
Braun Shaver Series One 170s Mains powered, Number of shaver heads/blades | 171 zł |
Braun | Shaver | Series One 170s | Black | 183 zł |
Depilator Braun Silk-épil 3 3-170 | 187 zł |