Електробритва Braun Series 5 51-M1000s
Відео 1Фото 5 |
Braun Series 5 51-M1000s |
|
Вологозахищена бездротова сіткова електробритва з високотехнологічною плаваючою головкою, двома незалежно підвішеними ріжучими елементами, вбудованим тримером і підтримкою технології швидкої зарядки. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022, є однією з найбільш збалансованих моделей сімейства Braun Series 5. Може використовуватися для сухого та вологого гоління.
Залежно від щільності щетини вбудована автоматика AutoSense самостійно підвищує або знижує потужність, заощаджуючи час користувача та зберігаючи заряд вбудованого Li-Ion акумулятора. Електрична бритва Braun Series 5 51-M1000s обладнана плаваючою голівкою для гоління, елементи якої можуть рухатися відразу в декількох напрямках. Разом з системою MicroComb, що передбачає незалежне підвішування двох сіток, що голять, SensoFoil і розташованого між ними тримера MiddleTrimmer, вона забезпечує постійний контакт зі шкірою і може фіксуватися в обраному положенні, що особливо зручно для обробки ділянок зі складним рельєфом. Головка з сітками та тримером кріпиться на бритві за допомогою фірмової швидкознімної системи кріплень Easy Click. Вона надійно фіксується під час гоління і з легкістю знімається після закінчення. Очищення гоління гоління можна виконувати насухо або промивати її проточною водою. Акумулятор заряджається за 1 год і забезпечує до 50 хв автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 51-M1000s
Golarka BRAUN Seria 5 51-M1000S | 299 zł |
Golarka BRAUN Seria 5 51-M1000S S51000M | 299 zł |
Golarka Braun Seria 5 51-M1000S | 345 zł |
Golarka Braun 51-M1000s | 319 zł |
Модификації Braun Series 5 51-M1000s
Ціни на Braun Series 5 51-M1000s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 51-M1000s | від 299 zł | 6 пропозицій | ||
Braun Series 5 51-B1000s | від 299 zł | 6 пропозицій | ||
Braun Series 5 51-R1000s | від 351 zł | 8 пропозицій |