Електробритва Braun Series 7 71-S7200cc
Відео 1Фото 7 |
Braun Series 7 71-S7200cc сріблястий чорний |
|
Практична бездротова сіткова електробритва в ергономічному вологозахищеному корпусі для швидкого сухого та комфортного вологого гоління. Належить до моделей сімейства Braun Series 7, які позиціонуються як продукти середньої цінової категорії, здатні задовольнити запити вимогливих користувачів, включаючи чоловіків із чутливою шкірою. Відрізняється використанням передових технологій гоління і розширеної комплектацій, що включає станцію автоматичного самоочищення, модульний тример Precision Trimmer, підставку і якісний твердий дорожній чохол.
Сіткова бритва Braun Series 7 71-S7200cc підтримує інтелектуальну технологію AutoSense, яка автоматично регулює потужність двигуна в залежності від щільності/жорсткості щетини, що зрізається, що робить процедуру акуратнішою і економить енергію Li-Ion акумулятора. Інноваційна конструкція плаваючої голки 360 Flex забезпечує рух у восьми напрямках. Це сприяє оптимальному контакту з поверхнею шкіри навіть на таких проблемних ділянках рельєфу обличчя, як шия та обличчя. Дві незалежно підвішені фірмові сітки OptiFoil і розташований між ними тример ActiveLift швидко і акуратно зрізають щетину різної довжини. Головка або модуль Precision Trimmer кріпляться на бритві за допомогою фірмової системи Easy Click. Акумулятор заряджається всього за 1 год, а енергії, що їм запасається, достатньо на 50 хв активної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 7 71-S7200cc
Усі ціни 9 →Braun Series 7 71-S7200cc maszynka do golenia dla mężczyzn 4210201433637 | 912 zł |
Braun Golarka 71-S7200cc | 1 178 zł |
Golarka BRAUN Seria 7 71-S7200CC | 800 zł |
Braun Series 7 71-S7200cc Elektric Shaver with Precisiontrimmer | 1 039 zł |
Модификації Braun Series 7 71-S7200cc
Ціни на Braun Series 7 71-S7200cc |
---|---|---|---|---|
Braun Series 7 71-S7200cc | від 800 zł | 9 пропозицій | ||
Braun Series 7 71-N7200cc | від 739 zł | 2 пропозиції |