Golarka elektryczna Braun Series 7 71-S7200cc
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Braun Series 7 71-S7200cc czarny srebrny |
|
Praktyczna akumulatorowa golarka elektryczna z folią w ergonomicznej, wodoodpornej obudowie umożliwiająca szybkie golenie na sucho i wygodne golenie na mokro. Należy do modeli rodziny Braun Series 7, które pozycjonowane są jako produkty ze średniej półki cenowej, mogące zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników, w tym także mężczyzn o wrażliwej skórze. Zawiera najbardziej zaawansowaną technologię golenia i zaawansowany sprzęt, w tym automatyczną stację samoczyszczącą, wyjmowany moduł precyzyjnego trymera, stojak i wysokiej jakości twarde etui podróżne.
Golarka foliowa Braun Series 7 71-S7200cc obsługuje inteligentną technologię AutoSense, która automatycznie dostosowuje moc silnika w zależności od gęstości/sztywności ścinanej brody, dzięki czemu zabieg jest dokładniejszy i oszczędza energię akumulatora Li-Ion. Innowacyjna konstrukcja pływającej głowicy golącej 360 Flex umożliwia ruch w ośmiu kierunkach. Sprzyja to optymalnemu kontaktowi z powierzchnią skóry nawet w tak problematycznych obszarach twarzy jak szyja i twarz. Dwie niezależnie zawieszone autorskie folie OptiFoil oraz umieszczony pomiędzy nimi trymer ActiveLift szybko i dokładnie przycinają zarost o różnej długości. Głowicę lub moduł Precision Trimmer mocuje się do maszynki za pomocą firmowego systemu mocowania Easy Click. Akumulator ładuje się zaledwie w 1 godzinę, a zgromadzona w nim energia wystarcza na 50 minut aktywnej pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Series 7 71-S7200cc
Wszystkie ceny 9 →Braun Series 7 71-S7200cc maszynka do golenia dla mężczyzn 4210201433637 | 912 zł |
Braun Golarka 71-S7200cc | 1 178 zł |
Golarka BRAUN Seria 7 71-S7200CC | 800 zł |
Braun Series 7 71-S7200cc Elektric Shaver with Precisiontrimmer | 1 039 zł |
Modyfikacje Braun Series 7 71-S7200cc
Ceny na Braun Series 7 71-S7200cc |
---|---|---|---|---|
Braun Series 7 71-N7200cc | od 739 zł | 2 oferty | ||
Braun Series 7 71-S7200cc | od 800 zł | 9 oferty |