Golarka elektryczna Braun Series 5 51-W1500s
Zdjęcia 9 |
Braun Series 5 51-W1500s |
|
Wygodna bezprzewodowa golarka elektryczna z zaawansowanym systemem golenia składającym się z dwóch ruchomych elementów siatki tnącej oraz trymera. Pozycjonowana jako produkt średniej klasy 2020, jest jednym z najbardziej zrównoważonych modeli w rodzinie Braun Series 5. Dzięki odpornej na wilgoć obudowie i zastosowaniu wysokostopowej stali odpornej na korozję, maszynka do golenia Braun Series 5 1500s może być służy do golenia na sucho i na mokro.
W zależności od stopnia sztywności włosia automatyka samodzielnie zwiększa/zmniejsza moc, oszczędzając czas użytkownika i oszczędzając ładowanie zintegrowanego akumulatora. Na uwagę zasługuje również oryginalna konstrukcja z niezależnym zawieszeniem dwóch folii golących SensoFoil oraz umieszczonym pomiędzy nimi trymerem MiddleTrimmer. Taki układ zapewnia optymalny poziom nacisku i pewny kontakt ze skórą, m.in.
w obszarach o złożonym terenie. Głowicę golącą montuje się na korpusie za pomocą zastrzeżonego systemu mocowania Easy Click. Jest bezpiecznie zamocowany podczas golenia, ale można go łatwo zdjąć na koniec. Zestaw zawiera zdejmowany trymer do bokobrodów/wąsów/brody, który zastępuje głowę oraz zestaw nasadek grzebieniowych o wysokości strzyżenia 1/2/3/5/7 mm. Czyszczenie można wykonać za pomocą dołączonej szczoteczki lub myjąc głowicę strumieniem wody.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Series 5 51-W1500s
Braun Series 5 golarka męska z nasadką EasyClick golarka elektryczna i try | 399 zł |
Męska Braun Series 5 51-W1500s czarny AGDM-GOL-BRA-305 | 399 zł |
Golarka Braun Series 5 51-W1500s | 445 zł |
Golarka elektryczna BRAUN Series 5 51-W1500s WHT | 397 zł |
- Szybkie ładowanie w 5 minut na 1 golenie