Suszarka do włosów Braun AS 110
Zdjęcia 10 |
Braun AS 110 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun AS 110
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarko-lokówka BRAUN AS 200/110 | 120 zł |
Suszarko-lokówka Braun Satin Hair 1 AS110 czarny AGDM-SUSZ-BRA-104 | 80 zł |
Braun BRAS110E Lokówki | 119 zł |
Suszarko-lokówka BRAUN AS 200/110 | 120 zł |
SUSZARKO-LOKÓWKA BRAUN AS 110 SATIN HAIR 1 200W | 75 zł |
pokaż 12 ofert
Wybór koloru korpusu suszarki do włosów:
- biały
- czarny
PolecamyPorównaj w tabeli →