Suszarka Braun HD 180
Zdjęcia 6 |
Braun HD 180 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun HD 180
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun HD 180 Satin Hair Power Perfection solo 4210201122418 | 164 zł |
Braun Suszarka do włosów 1800W HD180 HPBRASUHP180000 | 103 zł |
Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 1 HD 180 | 107 zł |
Braun BRHD180E Suszarki do włosów | 139 zł |
Braun Suszarka do włosów 1800W HD180 127038 | 114 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →