Plecak Brandit US Cooper Lasercut Large 40 l
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Brandit US Cooper Lasercut Large 25 l40 l |
|
Stosunkowo niedrogi plecak marki Brandit to 40-litrowy model taktyczny. Występuje w sprzedaży w różnych wariantach kolorystycznych, w tym kamuflażowych, oliwkowych i piaskowych. Głównym materiałem produkcyjnym jest tkanina nylonowa 600D PVC - jest to dość gęsty materiał z dodatkową impregnacją, która zwiększa odporność produktu na wilgoć. Duży plecak Brandit US Cooper Lasercut posiada system MOLLE/PALS do mocowania i przenoszenia dodatkowego body kitu.
Jednocześnie specjalne zawiesia wykonywane są metodą cięcia laserowego (Lasercut) na jednym kawałku tkaniny, co zwiększa ich ogólną niezawodność i odporność na intensywne obciążenia. Dwie główne przegrody i para przednich kieszeni służą do przechowywania różnych rzeczy. Jeśli nie ma zbyt wielu rzeczy do noszenia, kompresyjne wiązania boczne pomogą je „wcisnąć” do środka. Wstawki wentylacyjne na plecach mają za zadanie odprowadzać nadmiar ciepła, a także odciążać kręgosłup - obecność wiązania na piersi i pasa biodrowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brandit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brandit.
Kup Brandit US Cooper Lasercut Large 40 l
Wszystkie ceny 11 →Brandit Unisex US Cooper Lasercut Large Backpack torba Tactical Camo rozmi | 284 zł |
Plecak Wojskowy Taktyczny Brandit Us Cooper Lasercut 40 l Zielony | 170 zł |
Brandit Us Cooper Lasercut L Plecakbeżowy | 222 zł |
Brandit, Plecak taktyczny, US Cooper LCS Olive, 40L | 230 zł |
Plecak BRANDIT US Cooper Lasercut Large 40L Darkcamo RATY 0 | PayPo | GRAT | 189 zł |
Modyfikacje Brandit US Cooper Lasercut Large
Ceny na Brandit US Cooper Lasercut Large |
---|---|---|---|---|
Brandit US Cooper Lasercut Medium 25 l | od 119 zł | 16 oferty | ||
Brandit US Cooper Lasercut Large 40 l | od 170 zł | 13 oferty |