Plecak Brandit US Cooper Medium 25 l
Wideo 8Zdjęcia 45 |
Brandit US Cooper Medium 25 l40 l |
|
Niedrogi plecak taktyczny Brandit ma pojemność 25 litrów i jest przeznaczony dla wojska, myśliwych, wędkarzy itp. Model dostępny w sprzedaży w różnych wariantach kolorystycznych, w tym kamuflażu, piaskowym lub bardziej uniwersalnym - czarnym. Produkt oprócz pary głównych przegród i dwóch przednich kieszeni wyróżnia się obecnością systemu MOLLE/PALS. Odpowiednie zawiesia znajdują się zarówno z przodu, jak i na ścianach bocznych.
Służą do mocowania dodatkowych „body kit”, np. apteczek, bidonów z wodą i innych ładownic. Plecak Brandit US Cooper Medium wykonany jest z tkaniny nylonowej 600 den. Jest to praktyczny materiał syntetyczny, który przyczynia się do ogólnej trwałości, dość dobrze odporny na zamoczenie. Przy częściowym wypełnieniu objętość i wymiary modelu można znacznie zmniejszyć, stosując kompresyjne wiązania boczne. Inne cechy obejmują obecność anatomicznie wentylowanych pleców, pasa piersiowego i pasa biodrowego, które pomogą równomiernie rozłożyć obciążenie na ciele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brandit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brandit.
Kup Brandit US Cooper Medium 25 l
Wszystkie ceny 26 →Brandit US Cooper plecak średni czarny 8007-11002 | 165 zł |
Brandit US Cooper Medium Plecak, 25 l, czarny | 127 zł |
Brandit, Plecak taktyczny, US Cooper Olive, 25L | 159 zł |
Plecak BRANDIT US Cooper Medium Tactical Camo 25L RATY 0 | PayPo | GRATIS | 159 zł |
Brandit US Cooper plecak medium flecktarn rozm OS art 8007-14-OS | 143 zł |
Wybór bez nadpłat
Plecak marki Brandit można przypisać taktycznym rozwiązaniom na styku początkowego i średniego segmentu cenowego. Model mieści do 25 litrów, podczas gdy w sprzedaży jest również większa wersja 40-litrowa, US Cooper Large.
Produkt wykonany z tkaniny poliestrowej o średniej gęstości (600D) i dostępny w różnych wariantach kolorystycznych (głównie stonowanych tonacjach, ale zdarzają się wyjątki). Taktyczny charakter Brandit US Cooper Medium podkreśla system MOLLE/PALS, a odpowiednie zawiesia znajdują się zarówno z przodu, jak i po bokach plecaka.
Wygodny krój, przemyślany krój
Zwykłe wyściełane szelki i wygodne plecy (anatomiczny kształt + wentylacja) są uzupełnione regulowanym pasem piersiowym i pasem biodrowym. Pomogą bezpiecznie przymocować plecak do ciała i nie będą odwracać uwagi od głównych zadań. Jeśli model jest w połowie pusty, z pomocą przyjdą paski kompresyjne – boczne i dolne.
Główna komora plecaka otwiera się szeroko, co ułatwia wyjmowanie i ładowanie rzeczy. Ponadto użytkownicy mają dostęp do wielu kieszeni - wewnętrznych i zewnętrznych. W zestawie tych ostatnich znajdują się 4 schowki na różne drobiazgi - dolny (z organizerem), przedni i przedni oraz ukryty z tyłu.
Za swoją cenę Brandit US Cooper Medium to dobry wybór dla wojska, myśliwych, rybaków i nie tylko.
Modyfikacje Brandit US Cooper Medium
Ceny na Brandit US Cooper Medium |
---|---|---|---|---|
Brandit US Cooper Medium 25 l | od 127 zł | 28 oferty | ||
Brandit US Cooper Large 40 l | od 161 zł | 48 oferty |